9:32:44 - دوشنبه 10 ژوئن 2019
روتیتر خبر: مدیر تیم های ملی کوراش خبر داد

عنوان خبر: ۲ مدال خوش‌رنگ برای ایران در روز اول مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان

مدیر تیم های ملی کوراش گفت: در روز اول مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان، جعفر فیروزآبادی و حامد رشیدی با کنار گذاشتن رقبای خود به ترتیب مدال طلا و نقره این دوره از مسابقات را به ارمغان آوردند. به گزارش روابط عمومی انجمن کوراش کشور، کوروش خسرویار بیان کرد: مسابقات جایزه بزرگ کوراش در شهر بخارا […]

مدیر تیم های ملی کوراش گفت: در روز اول مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان، جعفر فیروزآبادی و حامد رشیدی با کنار گذاشتن رقبای خود به ترتیب مدال طلا و نقره این دوره از مسابقات را به ارمغان آوردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن کوراش کشور، کوروش خسرویار بیان کرد: مسابقات جایزه بزرگ کوراش در شهر بخارا ازبکستان در حال برگزاری است و بیش از ١۶٠ کوراش کار در قالب ١٨ تیم طی روزهای ١٩ و ٢٠ خردادماه در رقابت هستند.

وی در ادامه افزود: تیم شرکت بیمه کوثر با ۵ کوراش کار با هدایت رضا مهنان سرمربی تیم ملی بزرگ‌سالان کوراش کشور و سرمربی بیمه کوثر به‌عنوان نماینده ایران در این دوره از مسابقات شرکت نموده است.

مدیر تیم های ملی کوراش همچنین گفت: در روز اول این مسابقات، جعفر فیروزآبادی ملی‌پوش ارزنده وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان و عضو تیم بیمه کوثر، بعد از شکست حریفانی از افغانستان، هندوستان و قزاقستان به فینال این وزن راه پیدا کرد و در رقابت فینال نیز بااقتدار هرچه‌تمام‌تر حریف ازبکستانی خود را از پیش روی برداشت و صاحب گردن‌آویز خوش‌رنگ طلا شد و بر سکوی اول ایستاد.

خسرویار ادامه داد: حامد رشیدی دیگر ملی‌پوش بیمه کوثر در وزن ١٠٠ کیلوگرم نیز بعد از استراحت در دور اول با از پیش روی برداشتن رقبایی از قزاقستان و قرقیزستان در فینال به مصاف حریف ازبکستانی خود رفت و در کمال شایستگی نتیجه را واگذار و به مدال نقره دست‌یافت.

مدیر تیم های ملی کوراش در پایان اظهار کرد: امروز در روز دوم رقابت‌ها نیز ۳ کوراش کار کشورمان، آقایان هادی قدیمی و امید تیزتک در ۸۱ کیلوگرم و مصطفی آهن‌فروش در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت.

لازم به ذکر است داوران اعزامی به این مسابقات آقایان محمدخانی اسفند آبادی و محمدحسن مجلسی نیز با ارائه قضاوت‌های خوب، ۳ فینال این رقابت‌ها را قضاوت کردند.

انتهای پیام/